Half Pension arrangement

  1. Home
  2. Half Pension arrangement

Half Pension arrangement

Ons meest populaire arrangement is het ‘half pension’ arrangement.
Men is over het algemeen zeer tevreden over onze keuken en de prijs-kwaliteit verhouding. De chef maakt dagelijks een 3 gangenkeuzemenu. Bekijk hier onze dinerkaart.

Dit arrangement bestaat uit:

  • Dagelijks een 3 gangen keuzemenu
  • Een overnachting met ontbijt
  • Wandel- en fietsroutes vanaf het Landhotel

Onze prijzen fluctueren per dag, hoe vroeger u boekt, hoe gunstiger de prijs normaliter uitvalt.
Voor de actuele prijzen kunt via onze website reserveren of bellen op ons telefoonnummer.

Kortingen
Bij twee nachten € 2,50 korting per persoon per nacht.
Vanaf 3 nachten € 5,00 korting per persoon per nacht.

Genoemde prijzen zijn exclusief toeristenbelasting

Reviews

Jan Soer
11:46 23 Mar 25
Mooie plaats en heel leuk en vriendelijk personeel
Hay Verheijen
15:59 17 Mar 25
Een mooie plek om vanaf 't Landhotel wandelingen te maken en het prachtige dorp Diever te bezoeken.
Wim Eppinga
08:38 08 Mar 25
Deze plek is uitermate geschikt voor iedereen die luxe, gezelligheid, lekker eten, geweldige entourage wil combineren met heerlijk tot rust komen in een geweldig mooi gebied, waar je heerlijk kunt wandelen, en waar je echt kan genieten van de mooie natuur en de prachtige omgeving.

In de directe omgeving zijn diverse eetgelegenheden, maar ook in deze accomodatie is het eten voortreffelijk.

De personeelsleden zijn vriendelijk, behulpzaam, en proffesioneel.

Kortom, echt een aanrader!
Moniek Harmsen
15:52 03 Mar 25
Prima hotel, netjes, schoon en niet te massaal.
Vriendelijk personeel.
Redelijk ruime kamers, prachtig uitzicht op de weide.
Het hotel ligt dichtbij het bos en het dorpscentrum is ook te belopen.
Het ontbijt is gewoon goed, geen bijzonderheden, maar alles is aanwezig.
Het is er gemoedelijk en er heerst een huiselijke sfeer.
Het oermuseum in Diever is een leuke onderbreking en een aanrader. Een vriendelijke meneer vertelde enthousiast over de geschiedenis.
Wieger Haverkamp
23:27 19 Feb 25
J Rozendaal
10:56 18 Feb 25
Prettig hotel, gezellig en smaakvol ingericht. Fijne schone comfortabele kamer. Goede bedden. Er is een nieuw verwarmingssysteem wat niet uit te zetten is. Daardoor 's nachts te warm en voordurend hoorbaar. Er word een ruimte bij het restaurant/ontbijtruimte gebruikt door 2 mannen die NLP trainingen geven. De groep is erg aanwezig, geeft veel onrust en mengt zich tijdens het ontbijt/pauzes met de hotelgasten, voor koffie/thee. Wij hebben dit als storend ervaren. Een tip voor de trainers; houd de cursisten in de trainingsruimte ook tijdens de pauzes, die is groot genoeg om een koffie/thee faciliteit neer te zetten.
Robert Kuiperij
16:10 11 Feb 25
Mooi hotel aan de rand van het bos. Aan de bar lekker lokaal bier uit Veenhuizen. De ontbijtzaal heeft uitzicht op de natuur. Veel vogels gezien maar een een eekhoorn kwam even kijken. Leuk leuk. Het hotel ligt op wandelafstand van de 3 grote natuurgebieden. De kamers zijn zeer ruim en schoon en het bed is van prima kwaliteit. De uitstraling is wel een beetje gedateerd maar hoort dat ook niet een beetje op zo'n locatie? Ik ga zeker nog eens terug voor een weekendje weg.

Toeslagen en info half pension arrangement Drenthe

Arrangementen zijn op basis van een tweepersoonskamer

Toeristenbelasting€ 2,00 p.p.p.n.
Derde bed op een standaardkamer€ 35,- voor logies & ontbijt / € 71,50 voor half pension
Derde bed op kamer met weidezicht€ 35,- voor logies & ontbijt / € 71,50 voor half pension
€ 35,- kinderen tot 12 jaar logies-ontbijt
Fietsverhuur€ 12,50 per fiets per dag € 30,00 per elektrische fiets per dag (1 dag van tevoren reserveren)
Hond€ 15,00 per dier per dag
Ontbijt(buffet)Van 8.00 -10.00 uur.
Check-inTussen 15.00 – 21.30 uur
Check-outTot 11.00 uur
Annuleringsvoorwaarden bij individuele boeking•Tot 7 dagen voor aankomst: geen • Tot 7 dagen voor aankomst: geen kosten
• 3–7 dagen voor aankomst: eerste nacht te betalen
• 3–1 dag voor aankomst: eerste 2 nachten te betalen
• Minder dan 24 uur voor aankomst: de gehele reservering te betalen
Feestdagen:
Tot 14 dagen voor aankomst: geen kosten, tot 7 dagen eerste nacht te betalen, tot 3 dagen van te voren eerste 2 nachten te betalen, 3-1 dag voor aankomst: gehele reservering te betalen
Annuleringsvoorwaarden vanaf 6 kamers• Tot 1 maand voor aankomst: geen kosten
• 14–31 dagen voor aankomst: eerste nacht te betalen
• 7–14 dagen voor aankomst: eerste 2 nachten te betalen
• Minder dan 7 dagen voor aankomst: de gehele reservering te betalen
Menu